r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kiosk Google Play z nowymi możliwościami w naszym kraju

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Do tej pory Kiosk Google Play (wcześniej znany pod nazwą Google Currents) był dostępny jedynie w formie aplikacji, a ilość zawartych w nim rodzimych źródeł była mocno ograniczona. Wczoraj wieczorem uległo to zmianie i Kiosk doczekał się lepszego wsparcia w naszym kraju.

Zakładka z kioskiem trafiła do Google Play i dołączyła do już dostępnych: Aplikacje, Film, Muzyka i Książki. Znajdziemy ją zarówno z poziomu aplikacji Google Play jak i strony internetowej. Z tej okazji wzbogacono zakres rodzimych źródeł, które teraz są prezentowane w bardziej atrakcyjnej formie, a także dołączono możliwość zakupu magazynów.

Niestety obecnie mamy dostęp jedynie do międzynarodowych wydań gazet i magazynów, brak na liście polskich tytułów. Płacić możemy w większości przypadków za pojedynczy numer, bądź też w formie subskrypcji. Część z nich oferuje także darmowy okres próbny. Prawdopodobnie jak miało to miejsce w przypadku innych usług od Google’a z czasem zaczną tam trafiać także rodzime wydania. Podobną usługę od dawna oferuje aplikacja Kiosk dla iOS, a w jej ramach znajdziemy lokalne magazyny.

r   e   k   l   a   m   a

Zakupione, bądź też dodane do biblioteki treści możemy śledzić z poziomu aplikacji Kiosk Google Play. Na chwilę obecną jest ona dostępna jedynie dla urządzeń z systemem Android. Choć nowa usługa wymaga lepszego dopasowania do naszego rynku, to cieszy fakt, że Google poszerza zakres oferowanych przez siebie usług w naszym kraju. Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą z Kioskiem, może skorzystać ze specjalnie przygotowanego formularza zgłoszeniowego.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.