Kisses na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Kisses - symulator życia Eskimosa. Akcja rozgrywa się w odległych, pokrytych wiecznym śniegiem, arktycznych terytoriach, gdzie Eskimosi sami zdobywają wszelkie środki potrzebne do przeżycia, a z racji na nieprzyjazną aurę, nieustannie dbają o nienaganny stan swojego igloo.

Gra rozpoczyna się krótkim tutorialem, który przeprowadzi nas przez wszystkie podstawowe czynności jakie będziemy musieli wykonywać w trakcie gry. Należy nauczyć się znajdować drzewo na opał, rozpalać ogień, zdobywać ryby, napoje, a także nawiązywać znajomości. Już po pierwszej próbie nawiązania kontaktu z kimkolwiek, szybko dojdziemy do wniosku, że kontakty z kobietami są dużo bardziej owocne. Po krótkim flircie, dzięki opcji "kiss" (lub "blow kiss";-), otrzymujemy na swoje konto wyraz przyjaźni naszej wybranki w postaci serduszka, które możemy w dalszej grze wymienić na potrzebne nam do przeżycia przedmioty. Należy jednak uważać, by wybranka nie odeszła do innego Eskimosa ;-).

Zadaniem gracza jest podnoszenie poziomu swojego życia poprzez nawiązywanie jak największej ilości przyjaźni z pozostałymi mieszkańcami wioski, a także wzbudzanie w nich uczucia przyjaźni.

Grę Kisses można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Symulatory.

Zapraszamy do zabawy.

Ponad to, każdego zainteresowanego/ą dalszymi losami vortalowego Pirata i jego Papugi, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy