r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kitchen Krashers 2.0

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Curling to dosyć specyficzny sport. Wypuszczaniu kamieni na lodzie w stronę celu daleko pod względem dynamiki starć do piłki nożnej, ale ma on swoich fanów. Wśród nich okazuje się mogą być mrówki. Bezpłatny projekt Kitchen Krashers opowiada o zawodowych zmaganiach tych znanych owadów w środowisku domowym. Zwyczajna kuchnia to świetne tło dla rozgrywek w ślizganie starych kapsli i zbieranie punktów.

W zabawie może wziąć udział nawet 4 komputerowców przy jednym PC. Najpierw trzeba się przyjrzeć z lotu ptaka aktualnemu terenowi rozgrywek, by mniej więcej opracować tor przejazdu. Potem naciągamy gumkę z odpowiednią siłą i wskakujemy na kapsel. Sterujemy nim poprzez pocieranie o podłoże mini szczotką. Główny cel tutaj to wylądowanie jak najbliżej czerwonego oczka tarczy. Pośredni obejmuje łapanie rzeczy.

r   e   k   l   a   m   a

Punkty, liczące się do końcowego wyniku, doliczane są za niemal wszystko. Wypada gromadzić kostki cukru, celować w specjalne znaczki, dającymi różnorakie czapki z mocami specjalnymi, a nawet obijać się o bandy. Jak to zazwyczaj w kuchni, blaty nie są czyste, więc należy uważać na kleiste powierzchnie spowalniająca, a celować w przyśpieszające, typu lód. Kitchen Krashers na bank spodoba się również młodszym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 23.04.2016 11:33

Instalka trochę przerośnięta ale pomysł i wykonanie super.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.