Kitchen Krashers 2.0

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Curling to dosyć specyficzny sport. Wypuszczaniu kamieni na lodzie w stronę celu daleko pod względem dynamiki starć do piłki nożnej, ale ma on swoich fanów. Wśród nich okazuje się mogą być mrówki. Bezpłatny projekt Kitchen Krashers opowiada o zawodowych zmaganiach tych znanych owadów w środowisku domowym. Zwyczajna kuchnia to świetne tło dla rozgrywek w ślizganie starych kapsli i zbieranie punktów.

W zabawie może wziąć udział nawet 4 komputerowców przy jednym PC. Najpierw trzeba się przyjrzeć z lotu ptaka aktualnemu terenowi rozgrywek, by mniej więcej opracować tor przejazdu. Potem naciągamy gumkę z odpowiednią siłą i wskakujemy na kapsel. Sterujemy nim poprzez pocieranie o podłoże mini szczotką. Główny cel tutaj to wylądowanie jak najbliżej czerwonego oczka tarczy. Pośredni obejmuje łapanie rzeczy.

Punkty, liczące się do końcowego wyniku, doliczane są za niemal wszystko. Wypada gromadzić kostki cukru, celować w specjalne znaczki, dającymi różnorakie czapki z mocami specjalnymi, a nawet obijać się o bandy. Jak to zazwyczaj w kuchni, blaty nie są czyste, więc należy uważać na kleiste powierzchnie spowalniająca, a celować w przyśpieszające, typu lód. Kitchen Krashers na bank spodoba się również młodszym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!