KitchenDraw KitchenDraw 6.5

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KitchenDraw to jeden z najpopularniejszych, profesjonalnych programów służących do projektowania i kosztorysowania kuchni i łazienek, a po instalacji dodatkowych bibliotek także innych pomieszczeń.

KitchenDraw jest narzędziem wykorzystywanym przez wielu specjalistów w branży - m.in. studia mebli kuchennych i firmy tworzące meble na tzw. "wymiar". Z racji swojego przeznaczenia, program jest trudniejszy w obsłudze niż udostępniane bezpłatnie przez niektórych producentów mebli, bezpłatne programy do samodzielnej aranżacji wnętrz - oferuje bowiem dużo bardziej rozbudowaną funkcjonalność. Możliwości KitchenDraw nie ograniczą się jedynie do aranżacji przestrzeni ale również do przygotowywania kompletnej dokumentacji projektowej (plany, rzuty, wizualizacje fotorealistyczne), a także dokumentacji handlowej (kosztorysy, zamówienia).

Uwaga!

  • W polskich wersjach językowych systemu Windows, program powinien automatycznie uruchomić z polskojęzycznym interfejsem językowym.
  • Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez pierwsze 20 godzin pracy. Po tym czasie niektóre funkcje programu są niedostępne.
  • Dodatkowe informacje, biblioteki, przykładowe wizualizacje, a także informacje na temat cen można uzyskać na stronie polskiego dystrybutora programu - firmy 3F Vision.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!