Kitten Player Kitten Player 0.0.2.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kitten Player to darmowy odtwarzacz multimedialny bazujący na programie foobar2000, który pozwala na oglądanie, zarządzanie i pobieranie materiałów z serwisu YouTube.

Korzystanie z opisywanej aplikacji nie powinno nikomu sprawić większych problemów. Kitten Player umożliwia wyszukiwanie plików i wyświetlanie rezultatów w formie miniaturek (jak na YouTube), ściąganie wybranych piosenek na dysk twardy komputera, a także pozwala na dodawanie posiadanych utworów do playlisty. Warto dodać, że decydując się na pobranie materiału, wybieramy czy chcemy go tylko ściągnąć, czy też od razu odtworzyć bądź skonwertować z M4A (domyślny format aplikacji) do MP3.

Kitten Player zawiera również funkcję importowania wybranej listy odtwarzania bezpośrednio z serwisu YouTube, którą będziemy mogli oczywiście uruchomić za pośrednictwem opisywanego narzędzia. Co ciekawe, poszczególne playlisty są dostępne w formie zakładek, co ułatwia szybkie przełączanie się między nimi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!