r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kiwi System Info 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kiwi System Info to darmowe narzędzie, które służy do sprawdzania informacji na temat systemu operacyjnego, zainstalowanych programów oraz podzespołów znajdujących się w komputerze.

Galeria programu

Poszczególne dane, z jakimi można zapoznać się przy wykorzystaniu programu Kiwi System Info zostały podzielone na następujące grupy (w każdej z nich występuje od kilku do kilkudziesięciu kategorii): Hardware Info (informacje o sprzęcie), Data storage (przechowywane dane), Memory (pamięć), System Info (informacje o systemie), Network (połączenie), User & Security (użytkownik i ochrona) oraz Developer (producent, np. sprzętu).

Ponadto program nie wymaga instalacji i zawiera opcję umożliwiającą wyeksportowanie zgromadzonych informacji do pliku tekstowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #2 26.08.2016 15:37

Nie warte zachodu. Są dużo lepsze, tym bardziej nie aktualizowany.

  #1 24.03.2013 23:40

Przy próbie wejścia na stronę producenta: "You don't have permission to access / on this server." Nie świadczy to zbyt dobrze o nim.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.