r   e   k   l   a   m   a
reklama

Klasyczny StarCraft już dziś dostępny za darmo w wersji testowej

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

W zeszłym tygodniu Blizzard potwierdził przecieki o pracach nad odnowioną wersją kultowego StarCrafta. Zmiany obejmą wyłącznie oprawę graficzną i dźwiękową, dzięki czemu w nowego-starego StarCrafta będzie można pograć w 4K.

Blizzard zapowiedział także, że wraz z premierą nowej wersji StarCrafta, klasyczna wersja otrzyma nową łatkę, która zagwarantuje kompatybilność obu wersji w trybie wieloosobowym. Najważniejsze jednak, że stary StarCraft, dostępny ma być za darmo.

Producent zdecydował nie czekać z udostępnieniem nowej łatki do premiery StarCrafta Remastered. Już dziś pobrać można grę w testowej wersji 1.18. Jest ona dostępna całkowicie za darmo w wersji na Windowsa.

Nie należy oczekiwać, że już teraz rozgrywka w darmowego StarCrafta będzie całkowicie bezproblemowa. Na razie jedyne serwery testowe ulokowane są w zachodniej części USA, co może powodować lagi w rozgrywce wieloosobowej.

Ponadto gra nie jest wciąż kompatybilna z rozszerzeniami. Zamiast tego otrzymujemy funkcję przechodzenia pomiędzy trybem pełnoekranowym i okienkowym za pomocą skrótu klawiszowego Alt+Enter, dodany został tryb obserwatora. Pełna lista nowości na forum Battle.net.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic