r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Klasyczny Tomb Raider czeka w App Store

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeśli komuś moim materiałem wspominkowym o Larze Croft narobiłem ostatnio chęci na powrót do pierwszej części Tomb Raidera z 1996 roku to ma się teraz bardzo z czego cieszyć, przynajmniej jeśli dysponuje którymś z urządzeń podręcznych od Apple. Square Enix na styczeń szykuje na konsole nowej generacji usprawnione wydanie pierwszej gry ze zrestartowanej ostatnio serii, ale w międzyczasie wypuściło też lekko odświeżonego klasyka do App Store. Za kilka groszy można znowu postrzelać do kanciastych wilków.

Mamy do czynienia z produktem zoptymalizowanym pod sterowanie dotykiem, ale na szczęście gra obsługuje też wyrastające ostatnio jak grzyby po deszczu przystawki do iPhone'ów, zamieniające słuchawkę w pada z ekranem na środku. Nie mieszano z rozkładem poziomów czy przeciwników, z większych zmian decydując się wyłącznie na lekkie dopieszczenie graficzne prawie 20-letniego już projektu. Uruchamiając grę na iPadzie pomyślcie o tych, którzy dawno temu grali w Tomb Raidera na 486 w okienku wielkości znaczka pocztowego...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.