r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Klawiatura wizualna dla Office 2000

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Klawiatura wizualna Microsoft jest narzędziem umożliwiającym pisanie na tym samym komputerze w wielu językach. Klawiatura innego języka wyświetlana jest na ekranie. Programu Klawiatura wizualna można użyć podczas przełączania pomiędzy układami klawiatury dla różnych języków. Po zmianie układu klawiatury znaki pojawiające się na ekranie mogą nie odpowiadać tym na klawiaturze. Program Klawiatura wizualna pozwala zobaczyć na ekranie klawiaturę języka, na który przełączono. Dzięki temu można albo klikać klawisze na ekranie, albo odnaleźć właściwe klawisze na klawiaturze i wprowadzić tekst.

Na przykład podczas pracy z polską wersją programu Microsoft Word może pojawić się potrzeba wpisania tekstu greckiego. Po przełączeniu układu klawiatury z polskiego na grecki można użyć programu Klawiatura wizualna, aby wyświetlić na ekranie grecki układ klawiatury. Aby w dokumencie umieścić symbol S, kliknij klawisz S na klawiaturze ekranowej albo wykorzystaj program Klawiatura wizualna jako odwzorowanie klawiatury fizycznej na ekranową i naciśnij odpowiedni klawisz.

Klawiatura wizualna działa z następującymi programami pakietu Office 2000:
MS Word 2000
MS Excel 2000
MS Outlook 2000
MS PowerPoint 2000
MS Access 2000

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.04.2008 12:00

Zainstalowałem go dla testów oraz do porównania z Microsoft Keyboard Layout Creator MSKLC. Ten drugi okazał się dużo lepszy.
Dużym minusem była deinstalacja programu przy użyciu RevoUninstaller. Prawie wywaliłem sobie całego Office'a, gdyż do usunięcia było ponad 11 500 wpisów rejestrowych (w tym właśnie te z Office'a).
Zdecydowanie polecam MSKLC.
Pozdrawiam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.