Kleptocracy! na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Kleptocracy!, niecodziennego FPS'a utrzymanego w konwencji rysunkowej ("cartoon"). Nadaje jej to nie tylko oryginalności, ale również specyficznego, przyjemnego klimatu.

Wcielamy się w rolę młodocianego złodziejaszka buszującego po pobliskim muzeum paleontologicznym. Czego tam szukać? Otóż wszystkiego co przedstawia jakąkolwiek wartość kolekcjonerską. Każdy znaleziony przedmiot należy czym prędzej dostarczyć w miejsce, z którego rozpoczęliśmy rozgrywkę. Do muzeum możemy wejść jednym z czterech dostępnych wejść oraz wyjść z niego również na kilka sposobów. Motywacji do szybkiego i sprawnego działania dodają nam komputerowe postaci, które w tym samym czasie parają się tym samym zajęciem co my ;-). Naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie wynieść jak najwięcej przedmiotów i zdobyć za nie możliwie wysoką liczbę punktów.

Grę Kleptocracy! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy.

Ponad to, każdego zainteresowanego/ą tym, co w "długi, majowy weekend" będą porabiać Pirat i jego Papuga, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy