r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Klienci Mobile Vikings otrzymali darmowego Facebooka

Strona główna AktualnościINTERNET

Mobile Vikings przygotował nową ofertę skierowaną przede wszystkim dla wszystkich osób niemogących długo wytrzymać bez portalu społecznościowego Marka Zuckerberga. Od 19 października, we wszystkich planach taryfowych możliwe jest bezpłatne korzystanie z aplikacji Facebook i Messenger, bez pobierania danych z pakietu internetu.

W celu skorzystania z nowej oferty praktycznie nic nie musimy zrobić. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, nie musimy wpisywać kodu promocyjnego czy aktywować specjalnej paczki. Jednym wymogiem jest korzystanie z oficjalnej aplikacji Facebook lub Messenger na telefonie. Należy pamiętać, że musimy mieć aktywny pakiet Internetu.

Dane, które zużyjemy podczas przeglądania portalu z poziomu aplikacji nie zostaną pobrane z naszego konta. Oferta jest idealna dla osób, które wykorzystują internet w smartfonie przede wszystkim do korzystania z Facebooka i komunikowania się ze znajomymi z wykorzystaniem Messengera. Regulamin promocji znajdziecie pod tym adresem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.