reklama

Klient usługi Origin w wersji dla Maków już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Electronic Arts nie kazała nam zbyt długo czekać na klienta usługi Origin w wersji dla komputerów Mac po tym, jak ogłosiła pod koniec stycznia, że ruszyły jego testy — jest on już dostępny do pobrania. Szczególnie zachwala się opcję darmowego uzyskania gry w wersji Mac, jeżeli wcześniej mieliśmy ją zakupioną pod Windowsem. Na razie dotyczy to wybranych pozycji z katalogu EA, ale oferta powinna objąć z czasem coraz więcej dostępnych na Origin tytułów.

Jeśli ktoś robił już zakupy na platformie cyfrowej dystrybucji Electronic Arts, nie powinien zauważyć większych różnic w działaniu klienta w tej wersji w stosunku do pierwotnej. Umożliwia on zarządzanie biblioteką zakupionych produkcji, automatyczną ich aktualizację czy przechowywanie zapisanych stanów gier w chmurze, a nie zabrakło także funkcji społecznościowych. Wymagania systemowe nie zmieniły się od czasu niedawnego uruchomienia testów — wypada dysponować dwurdzeniowym procesorem oraz systemem OS X w wersji 10.6.8.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama