Kling Kling 1.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kling jest aplikacją, dzięki której będziemy mogli wyświetlać przyciski klawiatury na ekranie monitora naszego komputera z systemem operacyjnym Windows. Program jest darmowy.

W ustawieniach Kling możemy zmienić położenie aplikacji, a także zmodyfikować czas wyświetlania przycisków. Oprócz tego istnieje opcja włączenia i wyłączenia powiadomień w trakcie pracy.

Kling to nazwa pochodząca od dwóch słów: Keys (przyciski na klawiaturze) i Fling (rzucać czymś nagle z ogromną siłą), które autor programu zdecydował się połączyć, tworząc zupełnie nowy wyraz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie trzeba za wiele przy nim grzebać
Niespecjalnie przejmuje się podziałem na wielkie i małe litery
ocena użytkownika
20.05.2020 15:20 • Recenzja do wersji 1.2

Program, który docenią: ludzie piszący wieczorem w ciemnym pokoju, ćwiczący pisanie bezwzrokowe/skróty klawiaturowe w systemie albo osoby majstrujące regularnie przy układach klawiatury programami typu KeyTweak. Program wyświetla w okienku z boku ekranu nazwę ostatnio wciśniętego klawisza według obecnie używanego układu klawiatury. Klawisze wyłączone oznacza jako 'None'. Jako że chodzi o główną wartość przypisaną w systemie, wielka i mała litera pojawi się identycznie (chociaż sam fakt wciśnięcia CapsLocka/Shifta zostanie odnotowany).