Klub Virgin Mobile Klub Virgin Mobile

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Klub Virgin Mobile to oficjalna aplikacja operatora Virgin Mobile do obsługi i zarządzania swoim kontem. Pozwala kontrolować wydatki oraz stan pakietów.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się ekran logowania. Możemy się zalogować za pomocą numeru telefonu, bądź adresu e-mail przypisanego do naszego konta w Klubie Virgin. Istnieje również możliwość logowania poprzez Facebooka, a jeśli nie mamy konta, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takowe utworzyć.

Gdy zalogujemy się do aplikacji, to na starcie mamy podaną informację o stanie i czasie ważności naszego konta. Ponadto jeśli mamy wykupiony pakiet danych, to Klub Virgin Mobile przedstawi ile MB nam jeszcze pozostało oraz jak długo możemy z nich skorzystać. Ponadto aplikacja pozwala również na wprowadzenie zmian w swoich danych, czy zmianę hasła. Niestety z poziomu aplikacji, a nawet strony internetowej operatora, nie można zmienić adresu e-mail, jaki został przez nas podany w trakcie rejestracji.

Klub Virgin Mobile pozwala również na doładowanie konta bezpośrednio z poziomu aplikacji. Wówczas wystarczy wybrać kwotę doładowania, a następnie sposób zapłaty. Możemy płacić kartą lub za pośrednictwem naszego banku, a transakcja odbywa się przez system płatności PayU.

Bardzo przydatną funkcją w Klubie Virgin Mobile, może okazać się opcja dodawania kolejnych numerów. Dzięki temu z poziomu jednego konta będziemy mogli zarządzać wieloma numerami naraz. Proces weryfikacji kolejnych numerów jest bardzo prosty. Na numer telefonu, który chcemy dodać do naszego konta przychodzi siedmiocyfrowy kod, a po wprowadzeniu go do aplikacji kolejny numer zostaje dodany do naszego konta.

Z poziomu aplikacji mamy również dostęp do kodów promocyjnych na asortyment wielu sklepów, możemy również aktywować dowolny pakiet danych, jeśli mamy wystarczającą liczbę środków na koncie. Brakuje tylko historii rozmów czy wysłanych SMS-ów, wraz z kosztem poszczególnych operacji. Takie informacje możemy uzyskać z poziomu strony internetowej operatora, ale w aplikacji również byłyby bardzo przydatne, szczególnie gdy zarządzamy wieloma numerami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!