Knight Online

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Darmowa gra MMO Knight Online jest już na rynku od bardzo wielu lat, co przy silnej konkurencji na polu podobnych projektów uznać należy za nie lada wyczyn. Od jakiegoś czasu tytuł dostępny jest również na platformie Steam. To upraszcza wiele rzeczy, zwłaszcza pojedynki z innymi graczami. Mamy bowiem do czynienia z dziełem nastawionym przede wszystkim na rozgrywkę PvP, oczywiście na masową skalę.

Podstawowy cel to tutaj jednak rozwój bohatera, jak to już w RPG bywa. Wykonujemy liczne misje, zabijamy potwory plus naturalnie gromadzimy coraz cenniejsze i bardziej przydatne przedmioty. Opowiadamy się za jedną z dwóch stron wielkiego konfliktu. Na starcie dobieramy także rasę oraz klasę herosa. System gry opiera się standardowo na punktach doświadczenia, potrzebnych do awansu naszej postaci na wyższy poziom.

Skoro mamy do czynienia z MMO, tak naturalną sprawą są klany i wspólne wypady na potwory, jak też bitwy z wrogimi frakcjami innych graczy. Dla PvP przewidziano osobne obszary. Knight Online oferuje miłą dla oka, stale aktualizowaną oprawę graficzną oraz całkiem dobre udźwiękowienie. Ponieważ propozycja rozwijana jest od lat, ma skromne wymagania systemowe. Warto sprawdzić, gdyż niewykluczone, że zabawa wciągnie.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!