Knightmare Tower Knightmare Tower version 1.6.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Knightmare Tower to gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem, w której wcielimy się w rolę rycerza ratującego księżniczki. Zagramy w nią na iPhone'ach oraz iPadach.

Wykonanie Knightmare Tower robi wrażenie. Gra wygląda świetnie pod względem graficznym, stworzono ją w komiksowej konwencji, kreska, którą wykonano postaci naprawdę może się podobać.

Sam pomysł na rozgrywkę jest prosty. Dowiadujemy się, że 10 córek króla zostało uprowadzonych i zamkniętych w wieży. Spieszymy im więc na ratunek,a a przed nami 70 różnych misji. Wsiadamy w beczkę, która jednocześnie jest rakietą i wyniesie nas w górę. Szybko dopadną nas rozmaite brzydkie potwory, z którymi lepiej nie mieć styczności, bo jeśli dotkną nas trzy razy, grę trzeba będzie zaczynać od początku. Potwory mogą jednak być odrobinę przydatne, bo uchronią nas przed opadaniem. Trzeba jednak tak umiejętnie sterować naszą postacią, by zbliżyć się do wroga, uderzyć go mieczem i odbić się w górę. Jakby trudności było mało, trzeba się uwijać, bo od spodu ekranu górze zbliża się lawa. I nie trzeba tłumaczyć, co dla dalszej gry oznacza kontakt z nią naszego bohatera.

Im dłużej będziemy grać, tym większą ofertę pancerzy oraz mieczy będziemy mieli do dyspozycji. Niecierpliwi mogą zaś je kupić, korzystając z opcji mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!