Knowte Knowte 2.0.4

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Knowte to elegancki notes, w którym można tworzyć notatniki i zapisywać w nich kolejne notatki. Program przypomina OneNote, ale jest dużo prostszy i nie synchronizuje danych z chmurą.

Możliwości formatowania tekstu w Knowte są bardzo ubogie. W notatkach można umieszczać listy punktowane, odnośniki i formatować tekst, ale bez możliwości wyboru fontów. Nie można też umieszczać w notatkach obrazów.

Notatki można przeszukiwać, drukować i eksportować w formacie RTF lub Note. Program pozwala zbierać je w notatnikach i oznaczać jako ulubione te ważniejsze.

W ustawieniach Knowte można wybrać kolor przewodni programu lub pozwolić mu korzystać z kolorystyki Windowsa. Ponadto w ustawieniach można wybrać, jak będą wyświetlane notatki i domyślny rozmiar tekstu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ładny interfejs, prosty w obsłudze
mało opcji formatowania tekstu, brak możliwości dodawania obrazków
ocena użytkownika
05.07.2016 10:44 • Recenzja do wersji 1.0.460.0

Mały i prosty w obsłudze program do tworzenia notatek. Co prawda nie ma polskiego interfejsu ale to wcale nie przeszkadza. Program oferuje wszystko to co konkurencja. Tworzenie notatek jest łatwe i szybkie, trochę ubogo z formatowaniem tekstu, nie możemy wybierać rozmiaru czcionki czy koloru zakreślenia, brak też możliwości dodawania obrazków. Poza tym wszystko ładne i przejrzyste, choć mnie brakuje trochę opcji przeglądania i przełączania między notatkami w postaci paska kart. Mimo to program można śmiało polecać innym.