r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Knowte 1.1.4.497

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Knowte to elegancki notes, w którym można tworzyć notatniki i zapisywać w nich kolejne notatki. Program przypomina OneNote, ale jest dużo prostszy i nie synchronizuje danych z chmurą.

Możliwości formatowania tekstu w Knowte są bardzo ubogie. W notatkach można umieszczać listy punktowane, odnośniki i formatować tekst, ale bez możliwości wyboru fontów. Nie można też umieszczać w notatkach obrazów.

r   e   k   l   a   m   a

Notatki można przeszukiwać, drukować i eksportować w formacie RTF lub Note. Program pozwala zbierać je w notatnikach i oznaczać jako ulubione te ważniejsze.

W ustawieniach Knowte można wybrać kolor przewodni programu lub pozwolić mu korzystać z kolorystyki Windowsa. Ponadto w ustawieniach można wybrać, jak będą wyświetlane notatki i domyślny rozmiar tekstu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ładny interfejs, prosty w obsłudze
mało opcji formatowania tekstu, brak możliwości dodawania obrazków
ocena użytkownika

Mały i prosty w obsłudze program do tworzenia notatek. Co prawda nie ma polskiego interfejsu ale to wcale nie przeszkadza. Program oferuje wszystko to co konkurencja. Tworzenie notatek jest łatwe i szybkie, trochę ubogo z formatowaniem tekstu, nie możemy wybierać rozmiaru czcionki czy koloru zakreślenia, brak też możliwości dodawania obrazków. Poza tym wszystko ładne i przejrzyste, choć mnie brakuje trochę opcji przeglądania i przełączania między notatkami w postaci paska kart. Mimo to program można śmiało polecać innym.

05.07.2016 10:44 | Recenzja do wersji 1.0.460.0

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #2 07.06.2017 14:59

Bardzo spodobał mi się ten program :)

darek719   41 #1 04.07.2016 14:57

Fajny interfejs, program działa świetnie i jest darmowy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.