r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Knowte 1.0.460.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Knowte to elegancki notes, w którym można tworzyć notatniki i zapisywać w nich kolejne notatki. Program przypomina OneNote, ale jest dużo prostszy i nie synchronizuje danych z chmurą.

Galeria programu

Możliwości formatowania tekstu w Knowte są bardzo ubogie. W notatkach można umieszczać listy punktowane, odnośniki i formatować tekst, ale bez możliwości wyboru fontów. Nie można też umieszczać w notatkach obrazów.

Notatki można przeszukiwać, drukować i eksportować w formacie RTF lub Note. Program pozwala zbierać je w notatnikach i oznaczać jako ulubione te ważniejsze.

W ustawieniach Knowte można wybrać kolor przewodni programu lub pozwolić mu korzystać z kolorystyki Windowsa. Ponadto w ustawieniach można wybrać, jak będą wyświetlane notatki i domyślny rozmiar tekstu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ładny interfejs, prosty w obsłudze
mało opcji formatowania tekstu, brak możliwości dodawania obrazków
ocena użytkownika

Mały i prosty w obsłudze program do tworzenia notatek. Co prawda nie ma polskiego interfejsu ale to wcale nie przeszkadza. Program oferuje wszystko to co konkurencja. Tworzenie notatek jest łatwe i szybkie, trochę ubogo z formatowaniem tekstu, nie możemy wybierać rozmiaru czcionki czy koloru zakreślenia, brak też możliwości dodawania obrazków. Poza tym wszystko ładne i przejrzyste, choć mnie brakuje trochę opcji przeglądania i przełączania między notatkami w postaci paska kart. Mimo to program można śmiało polecać innym.

05.07.2016 10:44 | Recenzja do wersji 1.0.460.0

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 04.07.2016 14:57

Fajny interfejs, program działa świetnie i jest darmowy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.