reklama

Koala Player 3.5 XP Full

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Koala Player to polski odtwarzacz filmów, charakteryzujący się lekkością, prostotą obsługi i wsparciem najpopularniejszych formatów wideo - AVI, MPG, MPEG, MOV, ASF oraz DAT.

Aplikacja w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych odtwarzaczy nie została przeładowana zbędnymi i często nie wykorzystywanymi przez większość użytkowników opcjami. Oferuje ona zestaw standardowych funkcji, które poza samą możliwością odtwarzania filmów pozwalają również wyświetlać napisy i dopasowywać je do oglądanego materiału wideo, skalować i zmieniać rozmiar obrazu, przewijać film o zadany czas do przodu lub wstecz, a także definiować szybkość odtwarzania.

Poza podstawowymi opcjami związanymi z napisami (dostępnymi bezpośrednio z poziomu menu kontekstowego) Koala Player wyposażony został również we wbudowany edytor napisów, pozwalający m.in. na korygowanie czasu wyświetlania, wstawianie dodatkowych napisów itp. Co istotne, napisy wyświetlane są przy użyciu specjalnego filtra graficznego, dzięki czemu ich jakość pozostaje na wysokim poziomie.

Koala Player bazuje na sprawdzonej technologii DirectShow, zapewniając tym samym płynne odtwarzanie filmów nawet na starszych komputerach. Ponadto w ręce użytkownika trafia moduł lektora, pozwalający wykorzystać zainstalowane w systemie głosy do czytania napisów. Aplikacja potrafi również naprawiać uszkodzone pliki wideo i usuwać z nich "zamrożone klatki".

Wśród wielu dostępnych wersji językowych odtwarzacza znalazła się oczywiście także polska. Nie zabrakło również obsługi skórek, które umożliwiają dostosowanie wyglądu programu do indywidualnych preferencji użytkownika.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #7 11.02.2017 07:35

Szkoda że już nie rozwijany program. Szczególnie że polskiej produkcji ;)

  #6 24.01.2017 20:46

Windows 95 jeszcze jest w użyciu

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 20.07.2016 16:43

To już tyl lat nie aktualizowane, a u mnie na dysku dalej siedzi i pracuje bardzo dobrze.

Paweł Gapski   6 #4 30.03.2012 20:03

No Nareszcie jest dostępny na tym portalu 1 POLSKI bo od Polskiego Producenta Odtwarzacz Video jest on Dobry i bardzo lekki bardzo sprawnie działa i obsługuje nawet archaiczny przestarzały Windows 2000 a o Windows 98 wolę nic nie pisać bo kto tego Windowsa 98 jeszcze używa -na pewno już w naszym kraju to nikt nie używa już Windows 98 .

  #3 29.03.2012 21:23

skojarzenia...nazwy miśków

JesperKyd   7 #2 29.03.2012 18:18

"do tego Panda antyvirus i jest komplet"
A co ma piernik do wiatraka?

  #1 29.03.2012 15:38

do tego Panda antyvirus i jest komplet

reklama