r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kod i materiały z Assassin's Creed wykorzystane w Shadow of Mordor?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Charles Randall, jeden z głównych projektantów Assassin's Creed 2, zarzuca studiu Monolith Productions na swoim Twitterze wykorzystanie części kodu, nad którymi, jak podkreślił, pracował przez dwa lata.

Póki co żadne ze studiów nie skomentowało tych rewelacji. Ciężko też zrozumieć, skąd to początkowe oburzenie Randalla, skoro ostatecznie przyznał, że Shadow of Mordor bardzo mu się podoba, nie rości sobie praw do kodu i animacji, a jedynie ma nadzieję na to, że jego nazwisko zostanie zamieszczone w napisach końcowych.

Nic nie wiadomo też w sprawie, czy twórcy Shadow of Mordor zakupili fragmenty kodu od Ubisoftu. Obserwując jednak reakcje społeczności graczy, nie byłoby w tym nic złego. W końcu jak pożyczać, to od najlepszych, a Assassin's Creed 2 z pewnością był jedną z najlepszych części w swojej serii.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.