Kodi Kodi 17.6

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kodi to darmowe i bardzo elastyczne centrum multimedialne, które pozwala katalogować zasoby zapisane na dysku lokalnym i sieciowym, odtwarzać je i korzystać z licznych multimedialnych usług i serwisów internetowych. Kodi można rozszerzać za pomocą wtyczek, dodając nowe możliwości i narzędzia. Aplikacja działa na PC, Xboksie One, HoloLens i urządzeniach mobilnych.

Podstawowym zadaniem Kodi jest umożliwienie wygodnego przeglądania multimediów z użyciem pilota (na przykład Yatse na Androida), klawiatury, gamepada, ekranu dotykowego lub myszki, także jeśli multimedia znajdują się na udziałach sieciowych (NFS, Samba, UPnP) lub zewnętrznych dyskach. Kodi dobrze radzi sobie z obsługą dwóch monitorów i strumieniowaniem bezprzewodowym.

Z pomocą wtyczek można dodać do Kodi obsługę serwisów wideo (YouTube, Dailymotion i wiele innych), pobierania tekstów piosenek, wizualizacji, stacji radiowych, usług muzycznych, stacji telewizyjnych i wielu innych źródeł filmów i muzyki. Do wyboru mamy także bogatą kolekcję skórek i różnych dodatków, jak pogodynka, przeglądarka, menedżer plików, klient poczty, RSS, Facebooka, Reddita, pobieranie plików z sieci P2P, pobieranie podcastów, ocen filmów, napisów czy nowych zwiastunów kinowych hitów.

Spokojnie można uznać, że Kodi może wszystko, jeśli chodzi o oglądanie i słuchanie. Warto tu zaznaczyć, że do Kodi powstały wtyczki obsługujące polskie serwisy VoD i muzyczne, a także polskie stacje radiowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!