Koinonein BitTorrent Client 3.1.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Koinonein BitTorrent Client to klient sieci BitTorrent oparty na bibliotece libtorrent adresowany do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Koinonein BitTorrent Client zawiera najważniejsze możliwości, jakich oczekujemy od programu tego rodzaju, dlatego też bez problemu dodamy do niego rozmaite pliki z rozszerzeniem .torrent, ale nie tylko – będziemy mogli również zrobić użytek z formatu .magnet, czy trackerów IPv4 i Ipv6. Narzędzie obsługuje serwer DHT, szyfrowanie HTTP, wspiera SSL, pozwala na tworzenie wielu torrentów w tym samym czasie i oferuje możliwość pracy zgodnie z harmonogramem.

Koinonein BitTorrent Client pozwala zdecydować, jak ma zachować się aplikacja po zakończeniu pobierania (np. sprawi, że komputer zostanie wyłączony lub przejdzie w stan uśpienia). Istnieje możliwość zdefiniowania prędkości pobierania danych, pauzowania i zatrzymywania pobierania, usuwania torrentów, tworzenia kategorii w przypadku posiadania większej liczby torrentów, ustalania limitu uploadu, a także wybrania w jakiej kolejności mają ściągać się kolejne pliki.

Twórcy Koinonein BitTorrent Client zapewniają, że jest on wolny od jakiegokolwiek oprogramowania szpiegującego, natomiast po uruchomieniu opisywanego narzędzia dostrzeżemy, że nie znajdziemy w nim żadnych pasków narzędzi (Koinonein BitTorrent Client nie zainstaluje też ich w żadnych innych aplikacjach).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #6 10.06.2018 16:29

Program na początku posiadał dwie wersje ,darmową i płatną ,niestety ktoś tu zrobił się pazerny i na stronie producenta darmowej już nie widać :(

Kisielek   12 #5 13.05.2018 09:24

@cephei: Oni nie widzą różnicy. Poza eimim już od dawna pracują tutaj gamonie. Zobacz na program Air Explorer - podany jako DEMO/TESTOWA a wersja podlinkowana do downloadu to wersja BASIC działająca normalnie. Różnice z wersją PRO podlinkowałem 7 miesięcy temu.

cephei   13 #4 13.05.2018 08:45

Dlaczego redakcja nie zaznaczy, że to jest program płatny, a nie bezpłatny, bo faktycznie na ich stronie też tak jest podane, że do pobrania jest trial.

nafalem   2 #3 16.04.2018 18:52

Po pobraniu 3 torrentów każe aktywować licencje.
Interfejs paskudny, jak jakiś stary jdownloader, nieprzejrzysty. Samo zadanie z listy usuwało się kilka sekund.
Strona im nie działa więc nawet nie wiem ile za to chcą.
0/10

cephei   13 #2 06.04.2018 12:22

Wszystko super poza jednym...w wyborze plików do pobrania, wszystkie pliki są wypakowane z folderów. Jeśli więc jest folderów 5 i w każdym po 10 plików to muszę przeglądać wszystkie pliki, a nie po prostu zaznaczyć folder który chcę bądź nie pobierać. Nie bardzo to wygodne.

Kisielek   12 #1 24.02.2018 19:37

Koinonein?
Coin? Nein!
:P