Koinonein BitTorrent Client Koinonein BitTorrent Client 4.6.0.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Koinonein BitTorrent Client to klient sieci BitTorrent oparty na bibliotece libtorrent adresowany do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Koinonein BitTorrent Client zawiera najważniejsze możliwości, jakich oczekujemy od programu tego rodzaju, dlatego też bez problemu dodamy do niego rozmaite pliki z rozszerzeniem .torrent, ale nie tylko – będziemy mogli również zrobić użytek z formatu .magnet, czy trackerów IPv4 i Ipv6. Narzędzie obsługuje serwer DHT, szyfrowanie HTTP, wspiera SSL, pozwala na tworzenie wielu torrentów w tym samym czasie i oferuje możliwość pracy zgodnie z harmonogramem.

Koinonein BitTorrent Client pozwala zdecydować, jak ma zachować się aplikacja po zakończeniu pobierania (np. sprawi, że komputer zostanie wyłączony lub przejdzie w stan uśpienia). Istnieje możliwość zdefiniowania prędkości pobierania danych, pauzowania i zatrzymywania pobierania, usuwania torrentów, tworzenia kategorii w przypadku posiadania większej liczby torrentów, ustalania limitu uploadu, a także wybrania w jakiej kolejności mają ściągać się kolejne pliki.

Twórcy Koinonein BitTorrent Client zapewniają, że jest on wolny od jakiegokolwiek oprogramowania szpiegującego, natomiast po uruchomieniu opisywanego narzędzia dostrzeżemy, że nie znajdziemy w nim żadnych pasków narzędzi (Koinonein BitTorrent Client nie zainstaluje też ich w żadnych innych aplikacjach).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!