r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kojima podzielił Metal Gear Solid V dla fanów, Ground Zeroes planowano na PSP/PS3

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kolejną odsłonę serii Metal Gear Solid Hideo Kojima zdecydował się podzielić na dwie części. Najpierw pojawi się Ground Zeroes, a potem (niestety nie wiadomo kiedy) The Phantom Pain. Wyjaśniano już, że prolog wprowadzić ma fanów powoli w zmienioną mechanikę rozgrywki w otwartym świecie, ale teraz mówi się również zwyczajnie o oddaniu w ich ręce czegoś na przeczekanie, by mieli co robić na PS4 i Xboksie One.

Okazuje się, że pierwotnie planowano Ground Zeroes wydać w miarę szybko po Peace Walkerze, także na PSP lub ewentualnie PlayStation 3. Proces tworzenia gry jednak nie szedł zgodnie z planem, do tego doszły kłopoty z Metal Gear Rising: Revengeance (który to tytuł przypomnę oddano w końcu w ręce PlatinumGames), wieści o nowych konsolach plus daleko idące plany na wielkie Metal Gear Solid V kiedyś tam w przyszłości. Z tych również względów postanowiono na szybko uczynić z gry pewien pomost fabularny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.