r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kojima podzielił Metal Gear Solid V dla fanów, Ground Zeroes planowano na PSP/PS3

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kolejną odsłonę serii Metal Gear Solid Hideo Kojima zdecydował się podzielić na dwie części. Najpierw pojawi się Ground Zeroes, a potem (niestety nie wiadomo kiedy) The Phantom Pain. Wyjaśniano już, że prolog wprowadzić ma fanów powoli w zmienioną mechanikę rozgrywki w otwartym świecie, ale teraz mówi się również zwyczajnie o oddaniu w ich ręce czegoś na przeczekanie, by mieli co robić na PS4 i Xboksie One.

Okazuje się, że pierwotnie planowano Ground Zeroes wydać w miarę szybko po Peace Walkerze, także na PSP lub ewentualnie PlayStation 3. Proces tworzenia gry jednak nie szedł zgodnie z planem, do tego doszły kłopoty z Metal Gear Rising: Revengeance (który to tytuł przypomnę oddano w końcu w ręce PlatinumGames), wieści o nowych konsolach plus daleko idące plany na wielkie Metal Gear Solid V kiedyś tam w przyszłości. Z tych również względów postanowiono na szybko uczynić z gry pewien pomost fabularny.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem