Kolędy i życzenia - iSing.pl Kolędy i życzenia - iSing.pl

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kolędy i życzenia - iSing.pl to aplikacja stworzona przez popularny serwis karaoke z myślą o świętach Bożego Narodzenia. Za jej pomocą nie tylko zaśpiewamy popularne kolędy i piosenki w świątecznym klimacie, ale również wyślemy multimedialne kartki.

Główny moduł aplikacji opiera się na karaoke. Co ważne, aby z niego skorzystać nie musimy zakładać żadnego konta, ani logować za pomocą np. Facebooka. Wystarczy wybrać interesującą nas piosenkę, następnie określić czy chcemy skorzystać z lini melodycznej i już możemy przejść do zabawy.

Aplikacja pozwala także na tworzenie multimedialnych kartek w oparciu o dostępne w jej bazie utwory oraz zestaw tapet. Kartkę taką możemy przesłać na portale społecznościowe, bądź też w formie linku za pomocą maila czy też wiadomości SMS. Jeżeli zabraknie nam pomysłów na życzenia z pomocą przychodzi ostatnia z zakładek zawierająca propozycje i szablony.

Kolędy i życzenia - iSing.pl są w całości dostępne za darmo, dodatkowo nie zawierają reklam. Jeżeli ktoś lubi karaoke, bądź też chce przećwiczyć śpiewanie kolęd warto pobrać ją na swoje urządzenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!