r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolędy i życzenia świąteczne - iSing.pl 3.1

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu

Kolędy i życzenia - iSing.pl pozwoli nie tylko powtórzyć kolędy przed zbliżającymi się świętami, ale również śpiewać je razem z innymi, dzięki gotowemu podkładowi wraz z tekstem.

Galeria programu

Główny moduł aplikacji opiera się na karaoke. Co ważne, aby z niego skorzystać nie musimy zakładać żadnego konta, ani logować za pomocą np. Facebooka. Wystarczy wybrać interesującą nas piosenkę, następnie określić czy chcemy skorzystać z lini melodycznej i już możemy przejść do zabawy.

Aplikacja pozwala także na tworzenie multimedialnych kartek w oparciu o dostępne w jej bazie utwory oraz zestaw tapet. Kartkę taką możemy przesłać na portale społecznościowe, bądź też w formie linku za pomocą maila czy też wiadomości SMS. Jeżeli zabraknie nam pomysłów na życzenia z pomocą przychodzi ostatnia z zakładek zawierająca propozycje i szablony.

Kolędy i życzenia - iSing.pl są w całości dostępne za darmo, dodatkowo nie zawierają reklam. Jeżeli ktoś lubi karaoke, bądź też chce przećwiczyć śpiewanie kolęd warto pobrać ją na swoje urządzenie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.