r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna beta Microsoft Security Essentials już dostępna

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił kolejną betę programu antywirusowego Microsoft Security Essentials - jest ona oznaczona numerem 2.0.522.0.

Poprzednia beta MSE została wydana w lipcu 2010 roku. Wtedy też przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że kolejna wersja programu wzbogaci się o integrację z zaporą systemu Windows i przeglądarką Internet Explorer. Odświeżony Microsoft Security Essentials miał także zawierać udoskonalony moduł anty-malware i dodatkowe mechanizmy kontroli sieci ułatwiające odpieranie wielu typów ataków.

W jednym z najnowszych artykułów opublikowanych na strona pomocy technicznej firma dodaje, że najnowsza beta oferuje zwiększoną wydajność oraz wprowadza pewne modyfikacje w interfejsie użytkownika. Ponadto programiści tymczasowo usunęli z MSE funkcję ochrony przed zagrożeniami internetowymi, gdyż na obecnym poziomie prac powodowała ona problemy z wydajnością aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacje Microsoft Security Essentials do wydania 2.0.522.0 można pobrać i zainstalować bezpośrednio w Windows Update. Jest ona dostępna dla wszystkich osób, które w lipcu zapisały się do programu beta-testów MSE i posiadają zainstalowane testowe wydanie tego programu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.