Kolejna edycja Adobe Design Achievement Awards

Strona główna Aktualności

O autorze

Wystartowała kolejna edycja konkursu dla studentów Adobe Design Achievement Awards. W zmaganiach mogą wziąć udział młodzi graficy, twórcy filmów oraz programiści z ponad 40 krajów świata, w tym z Polski.

Konkurs został podzielony na 12 kategorii w 3 obszarach: Media Interaktywne (np.: projekt wykorzystujący przeglądarki internetowe, projekt nie wymagający przeglądarek, aplikacja), Wideo i Animacja (np.: film, animacja), Media Tradycyjne (np.: ilustracja, opakowanie, fotografia). Zakres konkursu jest niezwykle rozległy więc prawdopodobnie każdy młody twórca znajdzie coś dla siebie.

Aby wziąć udział z zmaganiach należy zgłosić poprzez Internet pracę w wybranej przez siebie kategorii, wykonaną przynajmniej w połowie przy pomocy rozwiązań Adobe. Prace zgłaszać można zarówno indywidualnie jak również grupowo. Finaliści, na koszt Adobe, wybiorą się na 3 dni do Pekinu na uroczyste wręczenie nagród. Zwycięzcy ponadto otrzymają nagrody finansowe w wysokości 3 tys. USD. Wszyscy finaliści otrzymają oprogramowanie Adobe w wersjach edukacyjnych.

Zgłoszenia można nadsyłać do 5 czerwca 2009 roku. Gala finałowa w Pekinie odbędzie się w październiku. Więcej informacji uzyskać można na stronie konkursowej.

© dobreprogramy