r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna edycja konkursu dla twórców rozszerzeń Firefoksa

Strona główna Aktualności

W ramach Mozilla Labs został ogłoszony ponownie konkurs Extend Firefox na najlepsze rozszerzenie dla przeglądarki Mozilla Firefox 3.5.

Od wczoraj aż do 2 października br. twórcy rozszerzeń mogą zgłaszać swoje prace poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej. Jest to już trzecia edycja tego konkursu, promująca tworzenie rozszerzeń do popularnej przeglądarki. W poprzednim roku zgłoszono ponad 100 rozszerzeń. Podstawowym kryterium oceny pracy konkursowej jest wykorzystanie funkcji, które zostały wprowadzone w wersji 3.5 przeglądarki. Przypominamy, że Mozilla udostępnia dokumentację oraz instrukcje krok-po-kroku dla twórców rozszerzeń.

Rozszerzenia będą oceniane w czterech kategoriach: "najlepsze nowe rozszerzenie", "najlepsze zaktualizowane rozszerzenie", "najlepsze rozszerzenie do zakupów" oraz "najlepsze rozszerzenie do gier i rozrywki". Wśród zwycięzców rozlosowane zostaną nagrody, takie jak komputery z serii MacBook Pro (wersje 13" i 15"), licencje na oprogramowanie deweloperskie, zestawy akcesoriów Mozilli, kursy wideo, książki oraz e-booki. Wszyscy twórcy uczestniczący w konkursie otrzymają dodatkowo 50% rabat na e-booki w sklepie internetowym.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Mozilla Labs.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.