r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna nagroda za głowę autora MyDoom'a

Strona główna Aktualności

Zarówno za informacje dotyczące twórcy wirusa MyDoom w wersji A, jak i tej późniejszej, w wersji B, wyznaczono nagrody. Pierwsza, od SCO (o której pisaliśmy dwa dni temu), jak i druga, tym razem od Microsoftu, to kwoty w wysokości 250 tys. dolarów każda.

Microsoft wyasygnował pieniądze na nagrodę po tym, jak okazało się, że wariant B wirusa MyDoom nie dość, że blokuje dostęp do niektórych stron Microsoftu to szykuje atak typu Denial of Service (DoS) skierowany w główną stronę Microsoftu. Pierwszy z wirusów miał działać podobnie, ale celem jego ataku były serwery SCO.

To już trzeci raz, kiedy Microsoft oferuje za głowę twórcy wirusa pokaźną sumę. Wcześniej, podobne, ćwierćmilionowe nagrody czekały na osoby, które przekażą Microsoftowi dane na temat autorów robaków Blaster i Sobig.F.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.