r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna porcja ważnych aktualizacji dla Visty

Strona główna Aktualności

W dziale pobrań witryny Microsoft pojawiło się kilka zbiorczych zestawów aktualizacji dla Windows Vista, z których przynajmniej dwa sprawiają wrażenie dość istotnych. KB941649 adresuje szereg problemów związanych z wydajnością i niezawodnością systemu (poprawia między innymi stabilność obsługi sieci bezprzewodowych, skraca czas startu i budzenia komputera, wydłuża czas pracy notebooków na bateriach). KB941600 mimo stosunkowo niewielkiej objętości adresuje ponad dziesięć problemów związanych z obsługą urządzeń USB. KB941229 oraz KB942365 adresują problemy z obsługą multimediów, w szczególności poprzez funkcje Media Center. Ostatni w tej serii KB942974 adresuje dość mało istotny na tle reszty problem z obsługą plików typu offline.

Przy okazji przypominamy, że jest to kolejna porcja tego typu ważnych aktualizacji Visty, które pojawiały się poza cyklem łatek instalowanych automatycznie poprzez Windows Update, a które przynajmniej z początku dostępne były jedynie do pobrania i ręcznej instalacji. Póki nie pojawi się Service Pack 1, warto mieć także na uwadze zestawy aktualizacji o których pisaliśmy 8 sierpnia, 22 sierpnia, 29 sierpnia, 4 września oraz 9 września.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.