r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna sezonowa wyprzedaż sklepu Muve, trwa jesieniobranie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wraz z deszczową aurą przyszło jesieniobranie, czyli kolejna sezonowa wyprzedaż w cyfrowym sklepie Muve. Po raz kolejny przeceniono setki artykułów z oferty, dorzucając do tego zmieniające się co 24 godziny propozycje. Promocja potrwa do 22 listopada i objąć ma przeszło 340 gier oraz dodatków, niekiedy tańszych nawet o 75 procent. Warto pamiętać, że ostatniego dnia zapewne wrócą wszystkie produkty z tej akcji.

Niekoniecznie więc trzeba codziennie czekać na południe, kiedy to zmienia się rzut tytułów na najbliższa dobę, chociaż pierwszego dnia kilka propozycji w pewnym momencie stało się niedostępnych, a to sugeruje ograniczony nakład w niektórych przypadkach... Także polujcie. Co było oczywiste, sporo produkcji się powtarza względem poprzednich brań, w wielu przypadkach zaproponowano również ceny wyższe, niż były poprzednio. Mimo wszystko jednak można wyłapać kilka perełek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.