reklama

Kolejna wersja WTW już dostępna

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ukazała się kolejna wersja WTW - lekkiego, darmowego i pozbawionego reklam komunikatora internetowego.

WTW to polski komunikator, który może zastąpić takie programy jak Gadu-Gadu, Tlen lub dowolnego klienta Jabbera. W odróżnieniu od swoich konkurentów WTW oferuje tylko najpotrzebniejsze funkcje, dzięki czemu ma minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe i odznacza się znaczną szybkością działania. Najnowszą odsłona WTW przynosi poprawki wielu mniej i bardziej uciążliwych błędów. Ponadto wprowadzono nowe funkcje do API programu i uporano się z zagadnieniem niekompatybilności niektórych wtyczek. Pojawiła się także możliwość zabezpieczenia profilu hasłem, uzupełniona o mechanizm szyfrowania danych w profilu. Ponadto zaktualizowano słownik dołączony do programu i obniżono wykorzystanie pamięci RAM przy sprawdzaniu pisowni. Nowa wersja WTW o wiele lepiej radzi sobie także z obsługą linków i adresów mailowych oraz wyświetlaniem przesłanych obrazków.

WTW w najnowszej, stabilnej wersji 0.8.20.3003 można pobrać z naszego portalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić