r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna wersja WTW już dostępna

Strona główna Aktualności

Ukazała się kolejna wersja WTW - lekkiego, darmowego i pozbawionego reklam komunikatora internetowego.

WTW to polski komunikator, który może zastąpić takie programy jak Gadu-Gadu, Tlen lub dowolnego klienta Jabbera. W odróżnieniu od swoich konkurentów WTW oferuje tylko najpotrzebniejsze funkcje, dzięki czemu ma minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe i odznacza się znaczną szybkością działania. Najnowszą odsłona WTW przynosi poprawki wielu mniej i bardziej uciążliwych błędów. Ponadto wprowadzono nowe funkcje do API programu i uporano się z zagadnieniem niekompatybilności niektórych wtyczek. Pojawiła się także możliwość zabezpieczenia profilu hasłem, uzupełniona o mechanizm szyfrowania danych w profilu. Ponadto zaktualizowano słownik dołączony do programu i obniżono wykorzystanie pamięci RAM przy sprawdzaniu pisowni. Nowa wersja WTW o wiele lepiej radzi sobie także z obsługą linków i adresów mailowych oraz wyświetlaniem przesłanych obrazków.

WTW w najnowszej, stabilnej wersji 0.8.20.3003 można pobrać z naszego portalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.