r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna wersja WinAmp 2.x !

Strona główna Aktualności

I stało się! Fala krytyki dotycząca WinAmp 3 jaka spłynęła na jego producenta, firmę Nullsoft, spowodowała, że wcześniej uznawana za zakończoną, wersja 2.x tego programu jest dalej rozwijana. Właśnie dzisiaj pojawił się WinAmp 2.90

WinAmp (w drugiej edycji) jest najpopularniejszym i powszechnie uznawanym za najlepszy odtwarzacz plików audio. Obsługuje pliki zapisane w najróżniejszych formatach (między innymi WAV, MP3, MIDI), umożliwia odtwarzanie płyt CD Audio oraz odbiór audycji nadawanych w technologii SHOUTcast. Ponadto, w programie istnieje możliwość zmiany wyglądu programu poprzez tzw. skóry (skins) oraz rozszerzenia jego możliwości poprzez tzw. wtyczki (plugins).

Dodajmy, że wersja 3 WinAmp\'a jest krytykowana przede wszystkim za duże wymagania sprzętowe oraz powolną pracę (a zwłaszcza długie uruchamianie programu).

Wersja 2.90 programu WinAmp jest do pobrania w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzanie plików audio i video

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.