r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna wersja dekodera ffdshow

Strona główna Aktualności

O autorze

Podczas gdy DivX Networks zasypuje nas ostatnio co kilka dni nowymi wersjami swojego sztandardowego kodeka - DivX 5, prawie niezauważona pozostała kolejna wersja jego dużo lepszej (moim zdaniem) alternatywy czyli ffdshow autorstwa Milana Cutki.

ffdshow to bardzo dobry i szybki alternatywny dekoder plików video (filmów) zapisanych w formatach DivX 3.x, 4.x i 5.x, MPEG 4 wersja 1, 2 i 3. Szczególnie polecany przy "dławieniu" się filmów na wolnym sprzęcie i/lub problemach z odtwarzaniem filmów zapisanych w starym formacie DivX 3.x i 4.x przez najnowszy kodek DivX 5.x. Używa bardzo dobrych i dokładnych algorytmów obróbki zdekodowanego obrazu, dzięki czemu jest on wyraźny, bez wielkich kwadratów jednolitego koloru, przekłamań i różnych szumów.

Algorytmy te zostały zaczerpnięte z doskonałego dekodera dla formatu XviD autorstwa Nica (którą również prezentujemy w vortalu), znanego i cenionego w światku kodeków programisty, jednego z developerów XviDa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.