reklama

Kolejne gry na Core Online — Gyromancer i Hitman: Sniper Challenge

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Square Enix ponownie poszerza ofertę gier dawanych użytkownikom przeglądarek internetowych za darmo w ramach uruchomionej w połowie zeszłego roku platformy Core Online. Oglądając proponowane przez system reklamy i tak zyskując czas zabawy można już spróbować swych sił bezpłatnie w ciekawą hybrydę puzzle z RPG Gyromancer, a także wcielić się w znanego Agenta 47 w Hitman: Sniper Challenge, likwidując różne cele za punkty.

Samodzielna misja łysego bohatera stanowiła dotąd miły dodatek do zamówień przedpremierowych gry Hitman: Rozgrzeszenie, a teraz może ją już sprawdzić każdy, nie wydając ani grosza. Na pozór proste zadanie wciąga, kiedy gracz zaczyna patrzeć przez lunetę nie tylko na cel główny, lecz stara się też umiejętnie łączyć zabójstwa, wykorzystując nadarzające się okazje oraz elementy otoczenia, a także zaczyna dostrzegać wydarzenia drugoplanowe... Gyromancer z kolei to efekt współpracy Square Enix z PopCap Games, który powinien przypaść do gustu wielbicielom Puzzle Quest. Przypominamy, że na Core Online zagracie również m.in. w różne Tomb Raidery.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało