r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejne gry na Core Online — Gyromancer i Hitman: Sniper Challenge

Strona główna Aktualności

Firma Square Enix ponownie poszerza ofertę gier dawanych użytkownikom przeglądarek internetowych za darmo w ramach uruchomionej w połowie zeszłego roku platformy Core Online. Oglądając proponowane przez system reklamy i tak zyskując czas zabawy można już spróbować swych sił bezpłatnie w ciekawą hybrydę puzzle z RPG Gyromancer, a także wcielić się w znanego Agenta 47 w Hitman: Sniper Challenge, likwidując różne cele za punkty.

Samodzielna misja łysego bohatera stanowiła dotąd miły dodatek do zamówień przedpremierowych gry Hitman: Rozgrzeszenie, a teraz może ją już sprawdzić każdy, nie wydając ani grosza. Na pozór proste zadanie wciąga, kiedy gracz zaczyna patrzeć przez lunetę nie tylko na cel główny, lecz stara się też umiejętnie łączyć zabójstwa, wykorzystując nadarzające się okazje oraz elementy otoczenia, a także zaczyna dostrzegać wydarzenia drugoplanowe... Gyromancer z kolei to efekt współpracy Square Enix z PopCap Games, który powinien przypaść do gustu wielbicielom Puzzle Quest. Przypominamy, że na Core Online zagracie również m.in. w różne Tomb Raidery.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.