reklama

Kolejne polowanie na licencje rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej zabawie, dzięki której można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu, w dziale Programy.

Tym razem na upolowanie czeka 500 licencji elektronicznych o wartości przeszło 50 tys. zł. Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród przeszło 1600 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z upolowaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "optymalny nie dla łysych".

Jak zawsze, prosimy wszystkich uczestników zabawy, aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż. W każdej edycji konkursu można brać udział tylko raz. Przypominamy, że obowiązuje ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie polowania.

Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!


Aktualizacja, 10.05.2008, 12:24

Polowanie zakończone - wszystkie licencje zostały upolowane! Tym razem polowaliście na licencje programu Ashampoo WinOptimizer 5.

Ashampoo WinOptimizer to zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery kategorie, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy firmie Ashampoo za ufundowanie licencji, a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych Polowaniach!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało