reklama

Kolejne polowanie na licencje rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej zabawie, dzięki której można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu, w dziale Programy.

Tym razem na upolowanie czeka 500 licencji elektronicznych o wartości przeszło 22 tys. zł. Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród przeszło 1600 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z upolowaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "Rubik by się nie powstydził".

Jak zawsze, prosimy wszystkich uczestników zabawy, aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż. W każdej edycji konkursu można brać udział tylko raz. Przypominamy, że obowiązuje ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie polowania.

Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!


Aktualizacja, 19.05.2008, 19:55

Niezmiernie nam przykro, ale z przyczyn technicznych zmuszeni byliśmy przerwać Polowanie na licencje. Wszyscy, którzy zdołali wziąć udział w konkursie i odnaleźli program otrzymają upolowane licencje. W najbliższych dniach zorganizujemy dogrywkę, podczas której będzie można upolować pozostałe licencje. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić