Kolejne polowanie na licencje rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej zabawie. Dzięki niej można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu, w dziale Programy.

Jak zwykle na upolowanie czeka 500 licencji elektronicznych. Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród przeszło 1800 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z upolowaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "warto go zatrudnić!".

Jak zawsze, prosimy wszystkich uczestników zabawy, aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż. W każdej edycji konkursu można brać udział tylko raz. Przypominamy, że obowiązuje ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie polowania.


Aktualizacja, 28.11.2008, 15:30

Polowanie zakończone - wszystkie licencje zostały upolowane! Tym razem polowaliście na licencje programu Asystent CRM.

Asystent CRM to funkcjonalny program klasy CRM przeznaczony do zarządzania danymi kontaktowymi. Aplikacja potrafi współpracować z serwerami MySQL, PostgreSQL i FireBird, posiada możliwość planowania zadań oraz precyzyjne ich monitorowanie. Dodatkowo Asystent CRM wyposażony jest w książkę korespondencji, umożliwia weryfikację numerów: NIP, REGON, PESEL, ISBN, IBAN oraz kodów pocztowych, pozwala na tworzenie grup oraz własnych tabel, oferuje możliwość szyfrowania danych, szybkie wyszukiwanie i znacznie więcej. Aplikacja dedykowana jest użytkownikom indywidualnym jak również grupom użytkowników działających w sieci.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy firmie NAOMISOFT za ufundowanie licencji, a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych Polowaniach!

© dobreprogramy