Kolejne polowanie rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, dzięki której można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu!

Na upolowanie czeka aż 500 licencji elektronicznych o łącznej wartości niemal 120 tys. zł! Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród 1500 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z uzyskaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "Serwuje Wiele Funkcji". Prosimy wszystkich uczestników zabawy aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż.

Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!


Aktualizacja, 31.08.2007, 18:55

Polowanie zakończone! Na upolowanie czekało 500 licencji na program Sothink SWF Quicker o wartości blisko 240 zł każda.

Sothink SWF Quicker to narzędzie przeznaczone do tworzenia aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii Flash. Programu można używać między innymi do tworzenia gier, pokazów slajdów, filmów Flash, animacji, przycisków i bannerów. W skład Sothink SWF Quicker wchodzi szereg podstawowych narzędzi, za pomocą których można tworzyć grafikę wektorową w trybie WYSIWYG (To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz). Kolejny walor tego narzędzia to wbudowany system animacji, który można wykorzystywać na dowolnych elementach. Dodatkowo aplikacja posiada wbudowany edytor ActionScript odpowiedzialny za kontrolę animacji z takimi funkcjami jak podświetlanie tekstu czy autouzupełnianie kodu. Program umożliwia również importowanie i edycję wykonalnych plików SWF.

Na upolowanie tych 500 licencji wystarczyła 1 godzina, 8 minut i 49 sekund. Dla części użytkowników hasło pomocnicze "Serwuje Wiele Funkcji" było bardzo proste, inni z kolei nie mogli rozwikłać łamigłówki. Dodatkową, nieplanowaną, trudność sprawił nam jeden z węzłów klastra serwerów (który w pewnym momencie nie wytrzymał obciążenia), przez co część uczestników musiała się wykazać oprócz sprytu także wytrwałością. Mimo wielu przygotowań, tak gigantyczne obciążenie ze strony wielu polujących to jeszcze dla nas niestety poligon doświadczalny. Było lepiej ale pracujemy nad tym aby problemy całkowicie wyeliminować ;-)

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy producentowi programu - firmie SourceTec Software za ufundowanie licencji. Wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych polowaniach!

© dobreprogramy