r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kolejne polowanie rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, dzięki której można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu!

Na upolowanie czeka aż 500 licencji elektronicznych. Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród 1500 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z uzyskaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "Naoliwi okna". Prosimy wszystkich uczestników zabawy aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż.

Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!


Aktualizacja, 13.09.2007, 17:40

Polowanie zakończone! Na upolowanie czekało 500 licencji na program RegSupreme Pro.

RegSupreme Pro reprezentuje nową generację narzędzi przeznaczonych do czyszczenia rejestru systemowego Windows. Aplikacja działa ultra szybko, a jej jakość wykrywania błędnych i niepotrzebnych wpisów w porównaniu z innymi tego typu aplikacjami jest oszałamiająca. Program tworzy kopie zapasowe wpisów przed ich usunięciem. Wersja Pro w stosunku do edycji standardowej produktu RegSupreme oferuje szereg dodatkowych zakładek takich jak skojarzenia plików, narzędzie do usuwania zainstalowanych aplikacji, menadżer autostartu systemu czy funkcję defragmentacji rejestru. RegSupreme Pro jest właściwie lżejszą wersją cenionego programu do optymalizacji systemu - jv16 PowerTools.

Na upolowanie tych 500 licencji wystarczył 21 minut i 19 sekund. Hasło ułatwiające odnalezienie programu w tej edycji brzmiało: "Naoliwi okna".

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy producentowi programu - firmie Macecraft, Inc. za ufundowanie licencji. Wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych polowaniach!

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów