r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kolejne polowanie rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, dzięki której można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu!

Na upolowanie czeka aż 500 licencji elektronicznych. Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród 1500 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z uzyskaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "na powódź i na chorobę".

Prosimy wszystkich uczestników zabawy, aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż. W każdej edycji konkursu można brać udział tylko raz. Przypominamy, że obowiązuje ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie polowania.

Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!


Aktualizacja, 18.10.2007, 19:30

Polowanie zakończone! Tym razem na upolowanie czekały licencje na pakiet zabezpieczający ArcaVir System Protection 2007 z 12-miesięcznym abonamentem, ufundowane przez producenta - firmę ArcaBit. Licencje rozeszły się w ekspresowym tempie niespełna 19 minut. Dodatkową atrakcją dla wszystkich, którzy je upolowali będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej aktualizacji do wersji 2008, z chwilą jej rynkowej premiery.

ArcaVir System Protection 2007 to pakiet zaawansowanych narzędzi do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami i innymi zagrożeniami występującymi w Internecie. W skład pakietu wchodzą takie moduły jak monitor antywirusowy, skaner antywirusowy i poczty elektronicznej oraz zapora sieciowa (firewall). Dodatkowo aplikacja zawiera funkcjonalność pozwalającą na wykrywanie dialerów, programów typu spyware oraz oznaczania niebezpiecznych wiadomości typu phishing. Program wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa. Poza tym pakiet posiada monitor rejestru, który cały czas kontroluje zmiany w newralgicznych obszarach rejestru systemu Windows.

Dziękujemy producentowi za ufundowanie licencji. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych polowaniach!

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów