Kolejne polowanie zakończone!

Strona główna Aktualności

O autorze

Drugie Polowanie na licencje zakończone :-) Podczas zabawy konkursowej rozdaliśmy 500 licencji programu CoreEditor w wersji Home o wartości około 49 zł każda. Już niebawem polowanie na licencje kolejnego programu!

CoreEditor jest następcą cieszącego się sporą popularnością, darmowego EdHTML-a. Jest to edytor kierowany dla twórców stron WWW i programistów. Wspiera kilkadziesiąt różnych kompilatorów, ponad sto schematów kolorowania składni. Sprawdza się również jako edytor dla piszących dokumenty w TeX. Największy nacisk w programie położono na wsparcie XHTML, CSS, PHP, JavaScript i MySQL, choć również sprawdza się jako edytor do Pascala, C czy Javy. Sporo kreatorów, szablonów i gotowych do wykorzystania funkcji usprawnia pracę nad kodem. CoreEditor posiada również rozbudowaną pomoc i kursy tworzenia stron WWW czy pisania dokumentów w Tex-u. Program można dowolnie rozszerzać o własne pluginy oparte o własny język skryptowy CE, co pozwala na praktycznie nieograniczone rozszerzenie możliwości CoreEditora. Edytor potrafi przechwytywać błędy podczas kompilacji programów, dwukrotne kliknięcie na błędzie w oknie, powoduje skok do linii, gdzie został on znaleziony.

Niestety i tym razem wiatr wiał w oczy łowcom. Mimo zwiększenia przepustowości łącza i wydajności serwerów olbrzymie zainteresowanie konkursem i gigantyczna wręcz ilość odsłon generowanych przez dużą ilość jednocześnie łączących się użytkowników, spowodowała efekt niczym przy ataku DDoS ;-) Kumulacja olbrzymiej ilości wywołań w tak krótkim czasie sprawiła, że strony vortalu wczytywały się wolniej niż zwykle, niektórzy użytkownicy mieli problem z połączeniem się w ogóle. Mimo to licencji cały czas ubywało. Szczęśliwie jednak w dalszej części konkursu sytuacja powolutku się poprawiała i dzięki dużej liczbie licencji także użytkownicy, którzy wcześniej mieli problemy ale byli wytrwali w swoich łowach, zdołali upolować licencję :-)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Klucze licencyjne zostaną do Was wysłane w ciągu 7 dni bezpośrednio od wydawcy programu, firmy CyberBajt, której dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu. Tych, którym się tym razem nie poszczęściło zachęcamy do udziału w kolejnych zabawach z cyklu "Polowanie na licencje". Już niebawem następne polowanie na kolejny program!

© dobreprogramy