r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejne polskie atrakcje turystyczne zawitały do Google Street View

Strona główna AktualnościINTERNET

Usługi Street View chyba nikomu nie trzeba przybliżać. Dzięki niej możemy śledzić wygląd miast, planować trasy, prowadzić wirtualne spacery czy też sprawdzać okolice miejsca, w które mamy się udać. To także atrakcje turystyczne i zabytki kultury, których cyfrowa lista w naszym kraju wzbogaciła się o sporo nowych obiektów.

Od dzisiaj za pomocą Map Google'a i Street View możemy wybrać się na wirtualny spacer także po największych atrakacjach turystycznych pięciu województw: warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, lubelskiego, małopolskiego oraz mazowieckiego. Na liście dodanych atrakcji znajdują się między innymi:

Jak możemy przeczytać na oficjalnym polskim blogu Google, jest to efekt rocznej pracy przy pomocy plecaka Street View Trekker. A to dopiero początek. W kolejce czekają kolejne atrakcje turystyczne. I choć wirtualna wycieczka nie zastąpi pieszej wędrówki, to jednak stanowi ciekawą alternatywę, dla osób, które chcą poznać zabytki, ale z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na podróż. To także dobra pomoc przy planowaniu przyszłych wypraw.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.