r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kolejne szczegóły na temat Javy 7 i 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Mark Reinhold z Oracle zdradził na swoim blogu kolejne szczegóły dotyczące rozwoju Javy w wersjach 7 i 8. Dotyczą one nowych wniosków Java Specification Request (JSR).

Opisane przez Reinholda 4 wnioski (JSR 334-337) staną się zapewne podstawą dla planu rozwoju Javy i 8. Zostały one już przedstawione do Java Community Process, społeczności deweloperów, zgodnie z której ustaleniami tworzone są specyfikacje dotyczące rozwoju Javy. Ostateczne postanowienia dostępne będą zapewne w ciągu najbliższych 2 tygodni. Wnioski dotyczą zmian w projektach Coin i Lambda, a także rozwoju nowych interfejsów programowania aplikacji. Dwa wnioski są zbiorczymi specyfikacjami opisującymi rozwój Javy 7 i 8.

Przypomnijmy, że premiera Javy 7 zostanie mocno przesunięta w czasie. Jak informowaliśmy na początku września, według optymistycznego planu kolejna wersja Java Development Kit pojawi się w połowie 2011 roku, a JDK 8 - za dwa lata. Jeśli jednak plany nie powiodą się, oba zestawy mogą być wprowadzone dopiero w 2012 roku.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane