r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejne transmisje z TechNet Days

Strona główna Aktualności

Dziś będzie się odbywać kolejna transmisja audycji Webcast pod patronatem Microsoft TechNet. Sesje, przygotowane pierwotnie na potrzeby konferencji TechNet Days, prowadzone przez wybitnych specjalistów powinny dostarczyć imponującej dawki wiedzy dla wszystkich zainteresowanych problemami bezpieczeństwa.

Na dzień dzisiejszy zaplanowane są trzy Webcasty poświęcone bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych. Od godziny 12:00, Artur Mroczko wraz z Arturem Jedynakiem mówić będą o Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003. Od godziny 12:45, Paweł Ratajczak opowie o Microsoft Operations Manager (MOM) 2004, natomiast o godzinie 13:30 Piotr Kuczmarski zacznie pokazywać klaster geograficzny w oparciu o Windows Server 2003.

Szczegóły znajdują się na specjalnej podstronie Microsoft TechNet, na której przez cały czas znajduje się harmonogram transmisji, a gdzie o odpowiednich godzinach pojawią się linki uruchamiające Webcasty (warto ją w tym celu odświeżyć).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.