r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejne zmiany w Google Docs - tym razem Rysunki

Strona główna Aktualności

Google odświeżył aplikację Rysunki wchodzącą w skład pakietu online Docs. Wprowadzono między innymi podgląd historii zmian.

Niedawno udostępniono nowe funkcje w Dokumentach, teraz zaś przyszła pora na kolejny program wchodzący w skład pakietu Google Docs. Do Rysunków programiści firmy Google wprowadzili kilka przydatnych zmian. Pierwsza z nich to powiązanie koloru zaznaczenia z osobą współtworzącą projekt. Ułatwi to orientowanie się w zmianach wprowadzanych przez poszczególnych użytkowników, którzy biorą udział w edycji pliku. Podobna funkcja dostępna jest już w Dokumentach i Arkuszach. Udostępniono także wspomniany podgląd historii zmian. Dotyczy on zarówno zmian wprowadzanych przez współpracowników, jak i podglądu wszystkich zapisanych rysunków.

Kolejne nowości w Rysunkach to odświeżona funkcja Maluj formatowanie, a także możliwość przywracania użytych wcześniej kolorów. Wprowadzono także selekcję podgrup w ramach rysunku, co ma pozwolić na lepsze zarządzanie kształtami. Z pełną listą zmian, jak i grafikami prezentującymi nowości można zapoznać się na oficjalnym blogu Google Docs.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.