r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny Humble Bundle Double Fine do akcji robienia gier Amnesia Fortnight

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jak wielu zapewne pamięta, raz do roku studio Double Fine rzuca wszystko, aby na dwa tygodnie poświęcić się tworzeniu prototypów niezwykle zakręconych gier, które mogą, ale nie muszą być potem zrealizowane. Amnesia Fortnight po raz kolejny zaoferowała przy tym zainteresowanym akcją fanom wgląd w to, czego dokonają przez ten czas utalentowani deweloperzy. W ramach popularnego Humble Bundle przygotowano dla nas ponownie odpowiednią ofertę. Przy okazji rzecz jasna głosujemy na pomysły na gry.

Łącznie koncepcji jest trzydzieści, w tym ostatnia do wyboru jeszcze z dalszych czterech. Przygotowaniem tej właśnie zajmie się Pendleton Ward, odpowiedzialny za w pewnych kręgach kultowy serial animowany Adventure Time. Co będzie miał do roboty wskażemy mu jednak tylko wpłacając więcej, niż średnia (obecnie ponad 7,5 dolara). A tak można dać co łaska, zyskując dostęp do prototypów z tego oraz 2012 roku. Minimum 35 dolarów daje dodatkowo kolekcjonerską płytę Blu-ray, jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy.

r   e   k   l   a   m   a

Zyski dzielone są standardowo między Humble Bundle, Double Fine i cel charytatywny, w tym przypadku fundację Child's Play. Oczywiście sami decydujemy ile komu przypadnie. Swoją drogą do cotygodniowego Bundle również trafił zestaw gier Double Fine.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.