reklama

Kolejny Humble Mobile Bundle już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Tym razem gracze mobilni nie musieli czekać zbyt długo na nową, piętnastą edycje Humble Mobile Bundle. Choć obecnie znajdziemy w nim zaledwie sześć gier to dzięki sporej rozpiętości tematycznej, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Podstawowy pakiet zaoferuje nam trzy gry: rodzimą produkcję sportową Real Boxing (w wersji premium), zręcznościówkę z elementami RPG Trouserheart oraz coś dla miłośników pokera czyli Governor of Poker 2 Premium. Płacąc ponad średnią, która obecnie wynosi 4,40 dolara otrzymamy dodatkowo: Desert Golfing, Tiny Guardians i Great Little War Game 2, a w przyszłości także dodatkowe tytuły.

Naszą kwotę możemy podzielić pomiędzy poszczególnych programistów, Humble Bundle i organizacje charytatywne Worldreader oraz Electronic Frontier Foundation. Zakupione gry pobierzemy w formie plików .apk, bądź też z poziomu dedykowanej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie Humble Mobile Bundle.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama