r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny Thief w 2014 roku na PC oraz konsole nowej generacji

Strona główna Aktualności

Amerykański magazyn Game Informer po raz kolejny ujawnia grę, której wielu zapewne teraz nie będzie się mogło doczekać — w poprzednim wydaniu pojawiła się pierwsza na świecie zapowiedź Wiedźmina 3, a w najnowszym potwierdzono od dawna krążące wieści o następnej grze z serii Thief. Produkcja przygotowywana jest na 2014 rok z myślą o mocnych komputerach, a także konsolach nowej generacji (pojawi się więc przynajmniej na PS4).

Sytuacja jest podobna, jak z debiutującym właśnie na rynku Tomb Raiderem, bo robiący pod skrzydłami Square Enix grę Eidos Montreal wzięło się za restart całej serii o złodzieju Garrecie. Postawiono na opowiedzenie jego historii od nowa, w sposób przystępny dla tych, którzy nie pamiętają ostatniej odsłony — o pierwowzorze z 1998 roku nie wspominając. Pochowamy się w cieniu uliczek Miasta (The City po prostu), zaglądając do okien bogaczy w poszukiwaniu drogocennych błyskotek i w pewnym momencie wchodząc w drogę trzymającemu metropolię żelazną ręką Baronowi. Twórcy zdają sobie niemniej sprawę, że będą musieli w dużym stopniu zadowolić też fanów serii i obiecują, iż poczują oni klimat części sprzed lat, ponieważ to wciąż będzie Thief, choć dużo ładniejszy. Podkreślają wolność wyboru drogi do celu — można po trupach, ale bardziej chodzi przecież o pozostanie niewykrytym...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.