r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny Tomb Raider pojawi się także na starsze konsole

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wygląda na to, że fani przygód seksownej Lary Croft, posiadający konsole starszej generacji, także będą mogli cieszyć się kolejną grą z jej udziałem. Rise of the Tomb Raider najprawdopodobniej, zgodnie z informacjami ze sklepu Xboxa i Amazona, pojawi się także na Xboxie 360 i Playstation 3.

Patrząc na trailer gry, wiele osób na pewno ucieszyłoby się z możliwości zagrania w ten tytuł na swoich starszych konsolach. Z pewnością studiu Crystal Dynamics można pogratulować doskonałego wyczucia – konsole ostatniej generacji nadal są w stanie zaoferować graczom tyle radości, ile ich starsi przodkowie, toteż dużo łatwiej będzie sprzedać kolejną produkcję z Larą na platformy PS3 i Xbox 360. W końcu nadal mało kto posiada Playstation 4 czy Xbone'a.

r   e   k   l   a   m   a

Na obecną chwilę wydawca nie potwierdził informacji odnośnie dostępności tytułu na podane platformy. Jedyna oficjalna wiadomość z jego strony to zapewnienie, że tytuł tworzony jest z myślą o konsolach nowej generacji. Dziwnym jednak by było, gdyby Microsoft z rozpędu zapowiedział dostępność tytułu także na Xboxa 360 nie mając do tego żadnych podstaw.

Premiery nowej Lary doczekamy się latem przyszłego roku.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.