r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejny build Mac OS X 10.6.4 przekazany deweloperom

Strona główna Aktualności

Firma Apple rozesłała kolejną aktualizację systemu Mac OS X 10.6.4 (build 10F46) do deweloperów. Można przypuszczać, ze uaktualnienie trafi do zwykłych użytkowników jeszcze latem tego roku.

O aktualizacji poinformował jako pierwszy serwis World of Apple. Jest to drugie uaktualnienie 10.6.4, które Apple wysłał do deweloperów. O poprzednim informowaliśmy w ostatnim tygodniu kwietnia. Wygląda na to, że programiści firmy Apple poważnie przygotowują się do udostępnienia 10.6.4 dla zwykłych użytkowników. Obecna aktualizacja zajmuje 573 MB i wprowadza szereg poprawek związanych ze stabilnością i działaniem systemu. Oto niektóre z nich: usunięto błąd dotyczący kopiowania i kasowania plików za pośrednictwem protokołu SMB, poprawiono uruchamianie aplikacji Adobe Photoshop i Illustrator CS3. Kolejne zmiany dotyczą m.in. odtwarzacza DVD Player, animacji 3D, opcji pełen ekran w iPhoto, jak również problemów występujących podczas korzystania z Nadzoru rodzicielskiego w trybie administratora.

Wersja 10.6.3 systemu Mac OS X udostępniona była pod koniec marca. Kolejna aktualizacja będzie wprowadzona najprawdopodobniej w czerwcu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.